Körfez Evden Eve Nakliyat


Körfez evden eve nakliyat olarak 17 seneyi aşkın süredir ev taşıma ve nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz. Uzun yılların bize kazandırdığı deneyimle nakliyede bir çok kavramı değiştirmiş olmakla beraber taşımacılık piyasasında örnek firma olmayı da kazanan firmamız körfez evden eve nakliyat müşteri memnuniyeti ve güvenini %100 sağlamış firmamızla çalışan müşterilerimizin hizmet sonrası memnun ayrılmaları teşekkür etmeleri bunun göstergesidir.

Körfez Evden Eve Nakliyat Firmaları


Körfez evden eve nakliyat ı ciddiye aldığımızı , müşterilerimizin eşyalarını her türlü soruna karşı sigortalayarak sizlere gösteriyoruz. Körfez evden eve taşımacılık kolay görünse de herkesin cesaret edemeyeceği zahmetli bir iştir. Bu işin zorluğunun bilincinde , evden eve nakliyatı titizlik ve de en önemlisi sizlerin güvenini kazanarak , sektörde zirveye oynuyoruz. Körfez nakliye hizmeti dışında eşyalarınızın de monte ve monte işlemini de gerçekleştirerek eksiksiz bir hizmet paketini sizlere sunuyoruz.

Körfez Kurumsal Nakliyat


Körfez nakliyat , Körfez İlçesi ve buna bağlı semtlerde gerçekleştirdiği kaliteli ve sağlıklı nakliye hizmeti ile bugün bölge genelinde en çok tercih edilen firma olmuş, müşterinin güvenli firma olarak tavsiye ettiği firma olmuştur.


Körfez ofis taşıma ve büro taşıma, sizlerden gelen istekler doğrultusunda zamanında ve disiplinli bir ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. ücretsiz expertiz ile eşyaların türü ve gerekli personel sayısı ve malzeme araç türü belirlenip nakliye yapılmıştır.


Körfez kurumsal taşımacılık , hastane, okul, banka, kamu yada özel tüm kurum ve kuruluşlara en doğru ve kaliteli nakliye hizmetini sağlamak için var gücü ile çalışmaya başlamış bu hizmet doğrultusunda tüm donanımlarını arttırmıştır.


Körfez fabrika nakliye hızlı bir artış gösteren üretim ve ticari hamleler sonrası fabrika sayısı artmış sanayi bölgelerinin çoğalması iel insanlar fabrikalarını daha ekonim kazanç olan bölgeler taşımak istemiş bu hizmet içinde firmamızı tercih etmiştir..


Körfez evden eve nakliyat şirketi , Körfez ya da eski adıyla Yarımca Kocaeli'nin bir ilçesidir. Bu ilçe batıda Gebze ve Dilovası, kuzeyde Şile ve doğuda Derince ilçeleriyle çevrilidir. Tüpraş, Petkim, İsdaş gibi büyük sanayi kuruluşları bu ilçede bulunmaktadır. İlçede eskiden içme suyu ihtiyacının karşılandığı bir gölet bulunmaktadır. Gölet, 1951'den 1989 yılına kadar ilçeye su vermiştir. Körfez evden eve taşıma firması , Günümüzde ise hizmet dışıdır. İlçenin merkezi olan kasabanın eski adı Yarımca olup, 26 Eylül 1934 tarihine kadar Gebze'ye bağlı bir köydü. Bu tarihte İzmit merkez ilçesine bağlanan Yarımca, 3 Mayıs 1964'te belde olmuştur. 1987'de Çerkeşli köyü hariç Gebze'nin Hereke bucağı, merkez ilçenin batısındaki bazı köylerin ve Gebze'nin Mollafenari bucağına bağlı Duraklı ve Hatipler köyünün katılımıyla ilçe olmuştur. İlçe bugünkü sınırlarına 1989'da Duraklı ve Hatipler köyünün Gebze'nin Mollafenari bucağına dönüşüyle ulaşmıştır. Körfez evden eve nakliyeci , son zamanlarda merkezde bulunan tütünçiftlik güzel bir konuma sahip olmakla beraber nüfusta büyük oranda artış göstermiştir. Yapıların yenilenmesi ile ve kentsel dönüşümlerin artış göstermesiyle nezih bir ortam oluşarak insanların en çok rağbet gösteren gözde ilçe konumuna gelmiştir.

Hemen Fiyat Alınız